Günün Tarihi:19 Şubat 2019

İlk karne sevinci


Serdivan’da 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı nedeniyle karne töreni düzenlendi. İlk kez karne alan miniklerin sevinci görülmeye değerdi.

Karne dağıtım

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım ve Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere ile birlikte, Vilayetler Hizmet Birliği Şefkat Anaokulu’nda gerçekleştirilen karne dağıtım törenine katıldı.

Tebrik ederek

İlk kez karne alan minik öğrencilerin heyecanına ortak olan Başkan Alemdar, başarılarından dolayı öğrencileri ve velileri tebrik ederken, öğrencilere 15 günlük yarıyıl tatilini dinlenerek geçirmelerini söyledi.

Verimli zaman

Velilerin çocuklarıyla geçirecekleri verimli zamanların onların mutluluklarını ve başarılarını doğrudan etkilediğini ifade eden Başkan Yusuf Alemdar, “İnanıyorum ki bu ilgi, anne-babanın çocuklarıyla geçireceği verimli zaman, onların başarılarını olumlu yönde etkileyecek. Sevgiyle, muhabbetle yetişen çocuklarımız da bu ülkemize en iyi şekilde hizmet edecektir.” dedi. 

İyi bir tatil

Yusuf Alemdar, emekleri ve özverili çalışmalarından ötürü öğretmenlere de teşekkürlerini sundu. Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadı da öğrenci ve öğretmenlerin iyi bir tatil geçirmeleri temennisinde bulundu.

 

21 Ocak 2018 , Pazar Bu haber toplam 775 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın