Günün Tarihi:19 Eylül 2019

Tiyatrolu karne hediyesi


Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, karne hediyesi olarak Sapancalı çocukları ücretsiz çocuk tiyatrosu ile buluşturdu.

Yoğun katılım

Turizm Fakültesi konferans salonunu dolduran minikler “Haydi Çocuklar Masa” adlı çocuk tiyatro oyununu zevkle izlediler. Çocukları motive etmek, hem eğlendirirken hem de öğrenmelerine imkân sağlamak amacıyla Sapanca Belediyesi, her fırsatta çocuk tiyatrosu oyunları ile Sapancalı çocukları buluşturmaya devam ediyor. Sapanca Çocuk Meclisi’nin talepleri doğrultusunda planlanan çocuk tiyatrosuna Çocuk Meclisi üyelerinin katılımın yoğun olduğu görüldü.

Yeni projeler

Çocuk Meclis Başkanı Eda Bayar, “Öncelikle bize böyle etkinlikleri gerçekleştiren Belediye Başkanımız Doç. Dr. Aydın Yılmazer’e teşekkür ediyorum. Büyüklerimize taleplerimizi aktardığımızda ve bu taleplerin hayata geçtiğini gördüğümüzde kendimize olan güvenimiz artıyor. Ben ve meclis üyesi arkadaşlarım Sapancalı arkadaşlarımız için yeni projelere imza atmak için el birliği ile çalışmaya devam edeceğiz. Yarıyıl tatiline giren tüm arkadaşlarıma da iti tatiller diliyorum” dedi. İzlenen oyun sonunda Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer tüm çocuklara balon hediye ederken, miniklere iyi tatiller mesajını paylaştı.

22 Ocak 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 909 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU