Günün Tarihi:18 Şubat 2019

Öğrenciler dinlenmede!


2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’nın ilk yarısı Cuma günü karnelerin verilmesiyle sona erdi. Karnelerini alan öğrenciler tatile çıkarken, İnönü İlkokulu’nda gerçekleşen karne törenine Kaymakam Kalaylı ve protokol katıldı.

5 Şubat’a kadar

Cuma günü başlayan karne tatili 5 Şubat’ta startı verilecek eğitim ile son bulacak. Okullar son dersin bitiminin ardından sınıf öğretmenleri tarafından öğrencilerin karneleri dağıtıldı. Büyük bir sevinçle karnelerini alan Akyazılı öğrencilerde tatil için evlerinin yolunu tuttular.

 

İnönü ve Konuralp

Akyazı İnönü İlkokulu ve Konuralp Anadolu Lisesi’ndeki törenlere Akyazı Kaymakamı Ömer Kalaylı, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Bedir, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Hekimoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, İnönü Mahallesi Muhtarı Mustafa Aydın, okul müdürleri ve öğretmenleri ile çok sayıda veli katıldı. Öğrenciler karnelerini Kaymakam Ömer Kalaylı ve protokol üyelerinin ellerinden teslim aldı.

 

Sohbet etttiler

Kaymakam Ömer Kalaylı ve beraberindekiler sınıflara girerek öğrencilerle sohbet ettiler. Öğrencilerin karnelerini dağıttılar. Kaymakam Kalaylı öğrencilere tatili en iyi şekilde ve dinlenerek geçirmelerini ve bol bol kitap okumaları tavsiyesinde bulundu. 12. sınıf öğrencilerine girecekleri üniversite sınavında başarı diledi.  Öte yandan İlçe genelinde karne alan öğrenciler ve aileleri bu sevinçlerini sosyal medyadan paylaşım yaparak yaşadılar.

22 Ocak 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 927 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın