Günün Tarihi:21 Ocak 2019

 

 

Gençler 2019’a yürüyor


2019 hedefleri doğrultusunda çalışan AK Parti Arifiye İlçe Gençlik Kolları esnafı ziyaret etti. AK Parti Arifiye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can Tanç, Akabinde gittiğimiz mahallerimizde açık olan esnaflarımızı ziyaret ederek hayırlı işler diledik” dedi.

‘Büyüklerimizin yanlarındayız’

Tanç, “Dün akşam yatsı namazından sonra yönetim kurulumuzdan arkadaşlarımızla mahalle ziyaretlerimizde bulunarak mahalle başkanlarımız ile bir araya geldik. Akabinde gittiğimiz mahallerimizde açık olan esnaflarımızı ziyaret ederek hayırlı işler diledik. Seçim sandık dışında da her daim Arifiyemizin güzel gençlerinin ve değerli büyüklerimizin yanlarındayız” diye konuştu.

Sıkıntıları dinlediler

Arifiye Gençlik Kolları’nın hedefinin 2019 olduğunu ifade eden Tanç, “Bu hedefe daha başarılı ve sağlam adımlarla ilerlemekteyiz. 2019 için milletimize doğruları anlatmaya devam edeceğiz. Memleketimiz için yılmadan çalışmaya devam edeceğiz. Mahallelerimizde vatandaşlarımızla sürekli iletişim halinde olmaya özen gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın ve gençlerimizin dertlerini, sıkıntılarını dinliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yeni nesil

Tanç, “Onlara yardımcı olmaya ve hükümetimizin yeni projelerini vatandaşlarımıza ve gençlerimize anlatmaya, bilgilendirme yapmaya devam ediyoruz. Ziyaretlerimiz sırasında almış olduğumuz olumlu tepkiler bizleri bir hayli memnun ediyor. İnşallah ümmet için, millet için ve yeni yetişen nesil için çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu. 

24 Ocak 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 375 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın