Günün Tarihi:18 Şubat 2019

Vatandaşın sorunlarını dinliyor


Mahalle ziyaretleri kapsamında bütün esnaf ve vatandaşın kapısını tek tek çalarak hayırlı günler dileyen Başkan İspiroğlu, “Yerel bir yönetici olarak bizleri görev başına getiren vatandaşlarımızın yanına giderek, sorunlarını ve önerilerini yerinde dinliyoruz” dedi.

Toplumun menfaati

Her hafta alan çalışmaları ile vatandaşların görüş ve önerilerini dinleyerek proje kapsamında hizmetler üreten Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, ziyaretlerine Hürriyet Mahallesi ile devam etti. Muhtarlarla görüşen ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen İspiroğlu, “Her gün gelişen ve büyüyen ilçemize yön vermek adına halkımızla buluşuyoruz. Biz yılmadan aşk ile şevk ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz toplumun menfaatleri için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Karasu Belediyesi olarak halkımızla iç içeyiz, hizmetlerimizin karşılığı hep birlikte alıyor, böylelikle ilçemiz gelişiyor değerleniyor” ifadelerini kullandı.

İletişim

Mahalle gezilerini değerlendiren İspiroğlu, “Vatandaşımızla her fırsatta bir araya geliyor ve fikir alış verişinde bulunuyoruz. Ben ve ekibim haftanın belirli gün ve saatlerinde mahalle gezileri düzenleyerek, çalışma yaptığımız alanlarda incelemelerde bulunuyoruz. Burada ki eksikliklerimizi ve acil yapılması gereken hizmetlerimizi not alıyor, anında çözüm üretmeye gayret gösteriyoruz. Daha sağlıklı ve kaliteli hizmet verebilmek adına vatandaşlarımızla bire bir sürekli iletişim halindeyiz. Bu iletişim sayesinde vatandaşımızın ihtiyaçlarını tespit ediyoruz, yapacağımız hizmetleri buna göre şekillendiriyoruz. Hürriyet mahallemizde hemşerilerimizle bir araya geldik. Onların isteklerini dinleyerek çalışmalarımız hakkında kendilerine bilgi verdik. Kardeşlik buluşmaları kapsamında gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimiz devam edecektir” dedi. 

25 Ocak 2018 , Perşembe Bu haber toplam 878 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın