‘AK Parti bir iyilik hareketidir’26 Ocak 2018, Cuma

Ziyaret

AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen Geyve’deydi. AK Parti Teşkilatında düzenlenen programa AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, Belediye Başkanı Murat Kaya, AK Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, AK Parti yönetimi ve partililer katıldı. Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Abdullah Özdemir “Hoş geldiniz” diyerek parti çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

‘Yenilendik tazelendik’

Yeni yönetime başarılar dileyen AK Parti Milletvekili Mustafa İsen, “Bizim sloganımızı herkes bilir. Yenilendik tazelendik. Yeni yönetimin teslim aldığı bayrağı daha yukarılara çekeceğine inanıyorum. Hem dış gelişmeler açısından hem de iç gelişmeler açısından dünyada önemli olaylar meydana geliyor. Güneyimizde ki hadiseleri birer Suriye, Irak, Lübnan, Ürdün hadisesi olarak okumayalım. Burada birinci dünya harbinden sonra adeta yeni bir şekillenme var. Çok şükür ülkemiz bu yeni şekillenmeyi çok güçlü bir liderin başkanlığında ve tek parti iktidarıyla karşılıyor” dedi.

Türkiye meselesi

İsen, “Bunun bir var olmak, yok olmak kavgası olduğunu önce kendimiz idrak etmeliyiz. Bizim dışımızda herkese de anlatmalıyız. Gerçekten bu durum Türkiye’nin bir beka sorunudur. Beka sorunu çerçevesinde bazı partilerin bunu görerek bir milli ittifak alışı içinde mücadeleye katkı verdiklerini anlatmak ve bu safları geliştirmek lazım. Bu bir siyasi parti meselesi değil, Türkiye meselesidir. İnşallah umudumuz o ki Türkiye 2019’dan itibaren bu dışarıdaki gelişmeleri büyük ölçüde kendi lehine çevirmiş bir ülke olarak, içeride de kendisine pranga olabilecek ayak bağlarından kurtulmuş olacaktır” diye konuştu.

Bilgi aldı

AK Parti hareketi sıradan bir siyasi hareket olmadığını ifade eden isen, “Bir iyilik hareketidir. Biz bu iyilik hareketinde daima iyinin güzelin doğrunun yanında olduk. Şimdide böyleyiz. Bu açıdan ben bu bayrağı taşıyan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum, yeni seçilen arkadaşlara başarılar diliyorum” dedi. AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen teşkilat ziyareti sonrasında beraberinde Belediye Başkanı Murat Kaya ile ilçede devam eden yatırımlardan Geyve Yöresel ürünler Üretim merkezi ile Sakarya Kenarı rekreaasyon projesi yerini gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bu haber toplam 938 defa okundu.