Günün Tarihi:20 Şubat 2019

Çelik Hendek ziyaretinde


Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve yönetim arkadaşları, Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ile bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Yetkililerden bilgi aldı

Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik Hendek’te İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ile bir araya gelerek ilçe merkezinde bir cay ocağında vatandaşlarla sohbet ettiler. Müftülük Yeni Cami’de cenaze yakınlarına taziyede bulunan heyet cenaze namazından sonra merkezde vatandaşlarla sohbet ettiler. Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik beraberinde Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve teşkilat üyeleri ile birlikte, Akpa Alüminyum fabrikasını ziyaret ederek üretilen ürünler hakkında fabrika yetkililerinden bilgi aldı.

Elektriğinizi üretin

Bakan Yardımcısı Çelik Akpa Alüminyum da yaptığı konuşmada “2. Organize sanayinin yüzde yüz doluluk oranına ulaştı yeni alanların oluşması için raporlar bekliyoruz. Bu konuda 2. Organizede yoğun bir talep olduğunu biliyoruz. Konuyla ilgili sanayi yönetimi olarak müracaatlarınızı yapın biz gereken alt yapıyı oluşturalım. Fabrika olarak elektriği kendinizin üretmek istediğinizi bildirdiniz bu konuyu not aldım. Çalışmalarınızı bir dosya halinde bana ulaştırırsanız konuyu kanun hükmünde kararname hazırlatarak önünü açabiliriz. Çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.

Teşekkür

Akpa Alüminyum yönetimi ziyaretlerinden dolayı Bakan yardımcısı Hasan Ali Çelik’e teşekkür ettiler. Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik’e İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ilçe yönetiminden Adem Öz, Fatih Tazim, Eşref Şimşek, Kamil Çan, Alaattin Paşakaba eşlik ettiler.

29 Ocak 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 399 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın