Günün Tarihi:21 Ocak 2019

 

 

Nefes kesen kış tatbikatı


Sakarya AFAD Ekipleri, olumsuz hava koşullarında oluşabilecek afet ve acil durumlara karşı programlar kapsamında eğitim ve tatbikatlara devam ediyor.

Ekipler Sapanca Soğucak Yaylası’nda kış şartlarında arama kurtarma tatbikatı gerçekleştirdi. Arama Kurtarma ekipleri katıldığı tatbikatta senaryo gereği olumsuz hava şartlarında kaybolan kazazedeler için geniş çaplı arama kurtarma başlatılmış olup belirlenen koordinatlar çerçevesinde kazazedelere ulaşıldı. Gerçekleşen tatbikatta ekipler, koordine olma, hızlı ve etkin müdahale etme, ekiplerin birlikte çalışabilme becerisini ve kapasitesini geliştirmek, olumsuz hava şartlarında arama kurtarma çalışmaları yaptılar.

 

 

30 Ocak 2018 , Salı Bu haber toplam 421 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın