Günün Tarihi:17 Ocak 2019

 

 

Hedef birinci partilik


Geniş katılımlı olarak üyelerle yapılan istişare toplantısında hedef belirlendi. İlçe başkanı Şemsettin Duman, “Hedef Erenlerde 5.000 üyeye ulaşıp birinci parti olmak, hepinizden daha fazla gayret bekliyorum” dedi.

                                                           

Kandırılan olmayacağız

Duman, “1 ay gibi bir sürede sizlerin gayreti ile 780 müracaatı incelemeye aldık. Üye yaptığımız arkadaşlar siyasi parti üyesi olmama zorunluluğundan istifaya giden arkadaşlar geldiğinde; “Başkanım ben AKP’nin kapısından Geçmedim ama AKP üyeliğim çıkıyor” diyorlar. Arkadaşlar Genel Başkanımızın dediği gibi ne kandıran nede kandırılan olmayacağız. Genel başkanımızın FETÖ bağlantılı olduğunu hala utanmadan hayasızca iddia edenlere genel başkanımın cevabıyla cevap veriniz. ‘Eğer benim ve ailemin bir Ferdi’nin FETÖ ile bağlantısını bilenler suç duyurusu yapsınlar. Ben bakan değilim, vekil değilim buradayım hemen tutuklasınlar’ diye konuştu.

‘Biz geliyoruz’

Afrin’de askerimizin yanında olduğumuzu yine haykırıyoruz. Biz derin kozmik odalara girenlere de aynı tepkiyi gösterdik kışladan bayrak indirenlere sessiz kalanlara da yapmayın etmeyin peygamber ocağını perişan ediyorsunuz diye bağırıyorduk bugünde haykırıyoruz kanımızın son damlasına kadar milli meselelerimizde canımızı fedaya hazırız. Vira Bismillah diyoruz” ifadelerini kullandı. Köy köy geziyoruz Mahalle mahalle ev ev dolaşıyoruz çünkü Türkiye hazır olsun biz geliyoruz” ifadelerini kullandı.  

31 Ocak 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 905 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın