Günün Tarihi:22 Eylül 2019

Kan ver can ver


Orman Genel Müdürlüğü ‘Bağışlanan Her Kan Kurtarılan Üç Can’dır’ sloganıyla TOÇ BİR-SEN Sakarya ve Kocaeli Şubeleri ve Kızılay işbirliği ile kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Kampanya

Orman Bölge Müdürlüğü yerleşkesinde Kızılay kan verme aracında gerçekleştirilen kampanyaya Bölge Müdürü Okan Kurşun, Bölge Müdür Yardımcısı Halis Belen, TOÇ BİR-SEN Sakarya Şube Başkanı Ahmet Akbulut ve Kocaeli Şube Başkanı Hülya Aslan ile diğer Memur Sendikaları, İşçi sendikaları ve Bölge Müdürlüğü tüm personeli ile işletme müdürlükleri personeli katıldı. Kan bağışı kampanyasına katılan personel hem vatandaşlık görevini yerine getirdiklerini, hem de sağlıkları için yararlı olduğundan dolayı kan bağışından memnun olduklarını dile getirdiler.

Kan

Bölge Müdürü Okan Kurşun, “Kan bağışı yaparak kampanyamıza destek veren ve büyük bir sosyal sorumluluk örneği gösteren personelimize teşekkür ediyorum ve ‘Yolda olanın duası kabul olunur’ denildiğinden dualarımızı ve kanlarımızı Mehmetçiğimize gönderiyoruz” dedi. 

2 Şubat 2018 , Cuma Bu haber toplam 476 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU