Sultanlar bugün sahne alıyor10 Şubat 2018, Cumartesi

 Moral için

 Ligde zor günler geçiren ancak Geçtiğimiz hafta aldığı galibiyet ile az da olsa moral bulan Filenin sultanları bugün Saat 14.00’te, Atatürk Spor Salonunda Bartın Polis gücünü konuk edecek. Lig de kalma yolunda yoğun bir mücadele veren Sakaryapor’lu kızlar Bartın’ı yenip üst üste ikinci galibiyeti almanın sevincini yaşamak istiyorlar.

  Uyardı

 Haftanın son Antrenmanında sporcularını uyaran ve Bartın’ı yenmek zorunda olduklarını hatırlatan Baş Antrenör İdris Demir ve  Erol Güdüloğlu taraftarların en azından bugünkü maça ilgi göstermelerini ve galibiyet te yardımcı olmalarını istediler. Filenin Sultanları dünkü ter idmanından sonra  maç saatini beklemeye başladılar.

   Açıklama

Baş Antrenör İdris Demir üç maçlık periyot için ise  şunları söyledi.. “Bir maç kazanmakla havaya girmedik, hesaplarımız kazanılan bir maça göre değil, Cumartesi günkü( Bugün)Bartın Polis gücünü yenmemiz lazım, hemen 3 gün sonra 13 Şubatta Bolu Belediyespor la deplasmanda, 17 Şubat günü sahamızda İdmanocağı maçlarımız var, bu üç maçı da kazanmamız lazım” dedi.

Bu haber toplam 519 defa okundu.