Günün Tarihi:17 Ocak 2019

 

 

Şahin Okulları Devleri Ağırladı


Büyükşehir belediyesi Basketbol takımı Yarın yapacağı Yeşil-Giresun maçı öncesinde Şahin Okulu öğrencilerinin davetlisi olarak Şahin Okullarına gittiler.

  Kimler

Fuaye alanında Şahin Okulları öğrencileri tarafından coşkuyla karşılanan antrenör Selçuk Ernak, takım kaptanı Tufan Önen, oyuncular Can Korkmaz ve Ersin Dağlı Şahin Okulları’nın çeşitli kademelerdeki başarılı sporcuları ile fotoğraf çektirdiler.

  Gezdiler

   Okul ve spor salonlarını gezen başarılı basketbolcular Şahin Oditoryumu’nda öğrencilerin basketbola ve takım olmaya yönelik sorularını cevaplandırdılar. Oldukça keyifli geçen bu sohbet sonunda, başarılı basketbolcular, 22-25 Şubat 2018 tarihleri arasında Tekirdağ’ da düzenlenecek turnuvada Sakarya’yı temsil edecek olan Şampiyon Şahin Yıldız Erkek Basketbol Takımına başarılar dilediler. 

10 Şubat 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 587 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın