Günün Tarihi:15 Aralık 2018

 

 

Sofu’dan seçim gezisi


AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve yönetim kurulu üyeleri seçime hazırlık kapsamında mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

3 mahalle birden

Sofu ve yönetim kurulu üyeleri Camlıca merkez, Camili ve Yeşiller Mahallelerini ziyaret etti. Camili Mahallesi’nde esnaf ve kahvehaneleri dolaşan Sofu,  vatandaşlarla sohbet etti.  Camlıca merkez Mahallesi esnaf ve kahvehaneleri gezen Başkan Sofu vatandaşların sorunlarını dinleyip notlar aldı.  Son olarak Yesiller Mahallesine giderek esnaf ve kahvehanelerde vatandaşlara Afrin operasyonunu ve yeni Türkiye’yi anlattı. 

Kalekol

Başkan Sofu, “Hükümetimiz içerde ve dışarıda onca hain ve düşmana rağmen, farkında olmadığımız birçok alanda yenilemeler geliştirmeler yapıldı. Karakollarımız artık son teknolojiyle donatılarak Kalekollar oldu. Gelişen ülkemiz gelişen ordumuz gelişen milli sistemlerimiz sayesinde artık hainleri beklemiyor her neredeyseler yerli ve milli silahlarımızla tepelerine çöküyoruz. Güvenliğimizi sınır ötesi operasyonlarla sağlamlaştırıyor, ordumuzun gücünü etkisini mukavemetini dünyaya gösteriyoruz.”

Operasyon

Fırat Kalkanı Harekatı, Afrin operasyonu ile Suriye de oynanan oyunu bozduk diyen Sofu, “Afrin operasyonunda cephaneleri çoğunluğu yerli mühimmattan oluşuyor. Bizlere parayla silah vermeyenlerin teröristlere nasıl binlerce tır silah yardımı yaptığını görüyorsunuz. O yüzden biz bir olacağız, diri olacağız, saflarımızı sık tutmalıyız ki düşman ve hainler emellerine ulaşamasın. Sadece seçimlerde değil her zaman hemşerilerimizleyiz” şeklinde konuştu.

Ziyaret

Sofu, “Bu ziyaretlerimizde üzerimize düşenlerin tespitini, belediyemizin üzerine düşenlerini de takibini yapmaya çalışıyoruz. Gönülden bağlı olduğumuz partimiz için gece gündüz, milletimizle birlikte olmak ve sorunlarını dinleyip çözüm bulmak için çabalıyoruz. Vatandaşlarımızın da ilgisi bizi mutlu ediyor. Sadece seçimlerde değil her daim hemşerilerimizleyiz” ifadelerini kullandı.  

Hedef

Hendek teşkilatının hedefi 2019 ve bu hedefe daha başarılı ve sağlam adımlarla ilerlemektedir diyen sofu, “2019 önemini ve ülkemize hangi kapıları açacağını anlatmaya devam edeceğiz. Memleketimiz için yılmadan çalışmaya devam edeceğiz, Birlik beraberlik içerisinde çalışarak liderimiz tüm mazlumların ümidi Cumhurbaşkanımızı daha Güçlü kılacağız” dedi. Ziyaretlere Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Belediye Meclis Üyesi Adem Sefa, ilçe yönetiminden Hamit Canlı, Mehmet Salih Köstereli, Nuri Bayraktar, Cihan Tutara, ve Tayyip İçöz  katıldı. 

11 Şubat 2018 , Pazar Bu haber toplam 434 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın