Günün Tarihi:22 Şubat 2019

Muhtarlardan teşekkür ziyareti


Söğütlü Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Hasan Vodinalı ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Birlikte İlçe Nüfus Müdürlüğünü ziyaret ederek vatandaşlarımıza gösterilen yakın ilgiden ve verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundular.

İlgi

Söğütlü Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Hasan Vodinalı, “İlçe Nüfus Müdürümüz ve personelinin yeni nüfus değişim işlemlerinde ve diğer işlerde yaşlılarımıza ve genç kardeşlerimize gösterdikleri yakın ilgiden dolayı mahallemizdeki vatandaşlarımızın memnun olması bizleri de mutlu etmektedir. Bizlerde çalışmalarındaki bu ilgi ve alaka dolayısı ile kendilerini ziyaret ederek teşekkür etmek istedik” ifadelerini kullandı.

Evrak aramaya son

Söğütlü İlçe Nüfus Müdürü İnci Turnuk, “Sayın Muhtarlar Derneği Başkanımız ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bizler tüm personel arkadaşlarımızla birlikte vatandaşımızın işlerini en çabuk şekilde hallediyoruz. Çay ikramlarımızı yapıp gönderiyoruz. İlçemizde 1954 yılından itibaren 1978 yılına kadar olan tüm nüfus kayıtlarını Ankara Genel Müdürlüğümüzün Bilgi İşlem kayıtlarına aktarmış durumdayız. Bundan sonra geçmiş günlerimizde yapılan tüm çalışmaların bilgileri direk çıkacak ve evrak arama durumunda kalmayacağız” dedi.

 

11 Şubat 2018 , Pazar Bu haber toplam 440 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın