Günün Tarihi:17 Ocak 2019

 

 

Yetenek dolu sınıf


Camili Osmanbey İlkokulu 3-D sınıfı öğrencileri; derslerdeki başarısı, sosyal ve kültürel faaliyetlerdeki yüksek özgüvenleri, kitap okuma alışkanlığı ve daha birçok farklı yetenekleriyle örnek sınıf olarak gösteriliyor.

Hedef

16 senelik tecrübeli öğretmen Birol Aras’ın öğrencileri; düşünen, soran, sorgulayan, merak eden bireyler olarak yetişirken; vatan, bayrak, millet gibi değerleri benimseyen, ileride ülkesi için çalışmayı her türlü menfaatin ötesinde görebilecek şekilde iyi bir insan ve vatandaş olmayı kendilerine öncelikli hedef olarak belirlemişler.

Gelecek güvende

Fen Bilimleri dersinde bilim insanı, Hayat Bilgisi dersinde lider, Matematik dersinde küçük profesör, Türkçe dersinde yazar ve edebiyatçı, müzik ve resim derslerinde minik birer sanatçı olan 3-D sınıfı öğrencileri, çok sevdikleri öğretmenlerinin öncülüğünde eğitim öğretim yılı çalışma takviminde yer alan belirli gün ve haftalarda ortaya koydukları birbirinden güzel faaliyetlerle geleceğe güvenle bakıyorlar.

Gurur

Okul içi ve dışındaki olumlu davranışlarıyla da hem ailelerinin hem de tüm okul camiasının gözdesi ve gurur kaynağı olan minik öğrenciler, geleceğin aydınlık Türkiye’sinin en başarılı yöneticileri olmaya şimdiden adaylar. Okul yönetiminin desteği, sınıf annesinin özverisi ve öğrenci velilerinin yakın ilgisiyle öğrencilerini hayata en güzel şekilde hazırlamayı görev edinen sınıf öğretmeni Birol Aras, birer evladı gibi gördüğü öğrencileriyle geleceğe umutla baktığını ifade ederek; tüm öğrencileriyle ayrı ayrı gurur duyduğunu belirtiyor.

11 Şubat 2018 , Pazar Bu haber toplam 1002 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın