Gençlik durmuyor, ilerliyor13 Şubat 2018, Salı

Sohbet

Fide ve yönetimi ilk olarak Hendek Devlet Hastanesi Müdürü Gökhan Eygi’yi makamında ziyaret etti. Hastane hakkında bilgi alarak, sorularını sordular. Sonrasında Başhekim Dr. Sedat Aydın’a ziyarette bulundular. Başhekim gençliği hoş bir şekilde karşılayıp, tek tek tanışarak onlarla sohbet etti.

Sporcular unutulmadı

İlçe Spor Müdürü Süleyman Akıcı’ya ziyarette bulunan gençler yapılan sporlar hakkında bilgi aldı. Akıcı “Günümüzde gençler spora daha çok teşvik edilmeli” dedi. Akıcı aynı zamanda  Hendek ilçemizin spor alanındaki gelişimlerini, öğretmenlik yıllarından bugüne yaptığı çalışmaları anlattı.

Son olarak Kızılay

Son olarak Kızılay Başkanı Sami Bağdatlı’yı ziyaret eden gençler kan bağışının önemi ve ne sıklıkla bağış yapılması gerektiği hakkında sorular sordu. Kızılay’ın yardıma ihtiyacı olan aileleri tespit edip bu konuda yapılan çalışmalar hakkında da bilgi aldılar.  Yaptıkları her ziyarette farklı konular hakkında bilgi alan Gençlik Kolları Başkanı Fadıl Fide ve yönetimi gençleri bilinçlendirmek için daha çok çalışmalar yapacaklarını dile getirdi.

Bu haber toplam 342 defa okundu.

Resim Galerisi