Günün Tarihi:11 Aralık 2018

 

 

Gençlik durmuyor, ilerliyor


AK Parti Hendek İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fadıl Fide ve yönetiminin ziyaretleri kapsamında bu seferki durakları hastaneler oldu.

Sohbet

Fide ve yönetimi ilk olarak Hendek Devlet Hastanesi Müdürü Gökhan Eygi’yi makamında ziyaret etti. Hastane hakkında bilgi alarak, sorularını sordular. Sonrasında Başhekim Dr. Sedat Aydın’a ziyarette bulundular. Başhekim gençliği hoş bir şekilde karşılayıp, tek tek tanışarak onlarla sohbet etti.

Sporcular unutulmadı

İlçe Spor Müdürü Süleyman Akıcı’ya ziyarette bulunan gençler yapılan sporlar hakkında bilgi aldı. Akıcı “Günümüzde gençler spora daha çok teşvik edilmeli” dedi. Akıcı aynı zamanda  Hendek ilçemizin spor alanındaki gelişimlerini, öğretmenlik yıllarından bugüne yaptığı çalışmaları anlattı.

Son olarak Kızılay

Son olarak Kızılay Başkanı Sami Bağdatlı’yı ziyaret eden gençler kan bağışının önemi ve ne sıklıkla bağış yapılması gerektiği hakkında sorular sordu. Kızılay’ın yardıma ihtiyacı olan aileleri tespit edip bu konuda yapılan çalışmalar hakkında da bilgi aldılar.  Yaptıkları her ziyarette farklı konular hakkında bilgi alan Gençlik Kolları Başkanı Fadıl Fide ve yönetimi gençleri bilinçlendirmek için daha çok çalışmalar yapacaklarını dile getirdi.

13 Şubat 2018 , Salı Bu haber toplam 311 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın