Günün Tarihi:17 Ocak 2019

 

 

5 üniversite bir yarışma


Sakarya Üniversitesi (SAÜ), Kocaeli Üniversitesi (KOÜ), Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ), Düzce Üniversitesi (DÜ) ve Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) 3. ve 4. Sınıf üniversite öğrencileri 23 Mart tarihine kadar www.sedas.com “Proje Fikri Yarışması” sayfasından başvurularını yapabilecekler.

Başvuru

SEDAŞ İdari İşler sorumlusu Ahmet Çelikkan ve Düzce Üniversitesi Elektrik Elektronik Bölümünden Bölüm Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Uçar nezaretinde SEDAŞ'ın Geleneksel 3.Proje Fikri Yarışmasına ait  ‘Projesi İyi Olan Kazansın’ sloganı ile 2018 yılı yarışma posterleri üniversitenin bölüm panolarına asıldı. Yarışmanın başvuru rehberi ve ayrıntılı bilgiler  SEDAŞ web sayfasında yayımlandı. 

Ödül

Düzenlenen yarışmada 1.olan projeye 7 Bin 500 lira, 2. olan projeye 5 Bin lira ve 3. olan projeye 4 Bin lira ile 12 adet mansiyona değer görülen projeler için 1000’er TL, eğer grup olarak katılım söz konusu ise 1500’er TL ödül verileceği açıklandı.    Beş üniversitenin ‘Elektrik, Elektronik, Elektrik Elektronik ve Enerji Sistemleri’, ‘Endüstri’ ve  ‘Bilgisayar’   ‘(Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Teknoloji ve Bilişim Sistemleri) bölümlerinde eğitim gören ‘3. ve 4.sınıf üniversite öğrencilerinin’ katılabileceği açıklandı.  Aynı zamanda öğrencilerin grup olarak en fazla 3 kişiden oluşacak şekilde de katılabileceği belirtildi.

13 Şubat 2018 , Salı Bu haber toplam 368 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın