‘Yarınlara Sözümüz Var’13 Şubat 2018, Salı

Sunum

Öğrencilerin eğitim ve öğretim hayatında keyif alabilecekleri, öğrencinin eğitim etkinlikleri ile yetiştirilmesine amaçlayan Yönder Okullarının tanıtımına Yönetim Kurulu İkinci Başkanı Psikolog Süleyman Hecebil, Genel Müdür Dilek Payanda, Yönder Okulları Sakarya Müdürü Yılmaz Akçay, Jülide Elif Tiryaki ve çok sayıda veli katıldı. Tanıtım toplantısında Yönder Okullarının hizmetleri hakkında Mimar Emre Çiçek bir sunum yaptı

Okullar

İlk binalarından söz eden Çiçek, donanımlı, güvenli, olası felaketlere karşı uygunluğu bulunan binamızda 16 adet sınıfımız bulunmaktadır. Sosyal kültürel alanlar ve laboratuvarlar mevcuttur. İkinci binamızı ise kampüs alanı şeklinde planlıyoruz. İçinde anaokulu, ilkokulu ve ortaokul binaları bulunacak, 36 derslik binası bulunuyor. Yüzme havuzu, spor sahası, araştırma ve inceleme laboratuvarları, teknoloji sınıfları, sinema alanları yanında velilerinde rahatlıkla kullanabileceği bir yapıyı gözettik” dedi.

Hizmet

Yıllar önce Küçükşeyler Anaokulu markası ile Sakarya’ya hizmet verdiklerini belirten Hecebil, “Bugün büyük şeylerle yola çıkıyoruz.  Son yıllarda en hızlı büyüyen sektörün özel okullardır. Bu süreçte özel okullara, yabancı sermayeler dahil oluyor. Ama, yabancı sermayeler bir koyup 5 almak için bu sektörde yerini alır. Bizim onlarla aramızdaki en büyük fark bu” dedi. 

Önder olmak

Yönder Okulları Genel Müdürü Dilek Payanda, okulun kurumsal kimlik ve eğitim-öğretim programını tanıttı. Payanda, “11 yıl önce Küçükşeyler, Büyük Mutluluklar diyerek çıktığımız eğitim serüvenine ‘Yarınlara Sözümüz Var’ dediğimiz farklılıkları ve özgünlükleriyle eğitim dünyasının yönderi ve önderi olan Yönder Okulları ile bir adım atmanın gururunu yaşıyoruz” dedi. 

Bu haber toplam 425 defa okundu.