Günün Tarihi:11 Aralık 2018

 

 

‘Yarınlara Sözümüz Var’


11 yıl önce ‘Küçükşeyler, Büyük Mutluluklar’ diyerek yola çıkan Prof. Dr. Üstün Dökmen ve Psikolog Süleyman Hecebil tarafından kurulan Yönder Okulları ‘Yarınlara Sözümüz Var’ sloganıyla tanıtım toplantısı düzenledi.

Sunum

Öğrencilerin eğitim ve öğretim hayatında keyif alabilecekleri, öğrencinin eğitim etkinlikleri ile yetiştirilmesine amaçlayan Yönder Okullarının tanıtımına Yönetim Kurulu İkinci Başkanı Psikolog Süleyman Hecebil, Genel Müdür Dilek Payanda, Yönder Okulları Sakarya Müdürü Yılmaz Akçay, Jülide Elif Tiryaki ve çok sayıda veli katıldı. Tanıtım toplantısında Yönder Okullarının hizmetleri hakkında Mimar Emre Çiçek bir sunum yaptı

Okullar

İlk binalarından söz eden Çiçek, donanımlı, güvenli, olası felaketlere karşı uygunluğu bulunan binamızda 16 adet sınıfımız bulunmaktadır. Sosyal kültürel alanlar ve laboratuvarlar mevcuttur. İkinci binamızı ise kampüs alanı şeklinde planlıyoruz. İçinde anaokulu, ilkokulu ve ortaokul binaları bulunacak, 36 derslik binası bulunuyor. Yüzme havuzu, spor sahası, araştırma ve inceleme laboratuvarları, teknoloji sınıfları, sinema alanları yanında velilerinde rahatlıkla kullanabileceği bir yapıyı gözettik” dedi.

Hizmet

Yıllar önce Küçükşeyler Anaokulu markası ile Sakarya’ya hizmet verdiklerini belirten Hecebil, “Bugün büyük şeylerle yola çıkıyoruz.  Son yıllarda en hızlı büyüyen sektörün özel okullardır. Bu süreçte özel okullara, yabancı sermayeler dahil oluyor. Ama, yabancı sermayeler bir koyup 5 almak için bu sektörde yerini alır. Bizim onlarla aramızdaki en büyük fark bu” dedi. 

Önder olmak

Yönder Okulları Genel Müdürü Dilek Payanda, okulun kurumsal kimlik ve eğitim-öğretim programını tanıttı. Payanda, “11 yıl önce Küçükşeyler, Büyük Mutluluklar diyerek çıktığımız eğitim serüvenine ‘Yarınlara Sözümüz Var’ dediğimiz farklılıkları ve özgünlükleriyle eğitim dünyasının yönderi ve önderi olan Yönder Okulları ile bir adım atmanın gururunu yaşıyoruz” dedi. 

13 Şubat 2018 , Salı Bu haber toplam 372 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın