Günün Tarihi:15 Aralık 2018

 

 

Askere fındıklı sürpriz


AK Parti Sakarya Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, “Göndereceğimiz fındıklar operasyonlarda Mehmetçiğimizin ceplerinde bulunsun” dedi.

Destek

Tüm yurtta olduğu gibi Sakarya’dan da Mehmetçiğe destek sürüyor. Bu kapsamda AK Parti Sakarya Kadın Kolları Mehmetçiğe fındık içi gönderebilmek için bir kampanya başlattı. Kampanyayı duyan halkında desteği ile toplanan fındık içi miktarı 5 tona ulaştı. Başkan Zehra Hatipoğlu öncülüğünde, ilçe kadın kolları teşkilatları başta olmak üzere vatandaşların da desteği ile Afrin’de terör örgütleriyle savaşan Mehmetçiğimize gönderilen fındık içleri 100 gram olacak şekilde paketlendi.

Ceplerde fındık

Kadın kolları başkanı ve üyeleri, saatlerce operasyonlarda kalan ve yemek yemeye vakit bulamayan Mehmetçiğimizin o sırada ceplerinde fındıkların bulunması için böyle bir yol izlediklerini ifade ettiler. Afrin’de savaşan askerler için bir hafta önce fındık toplama kampanyası başlattıklarını söyleyen Başkan Hatipoğlu, “Bir hafta önce Afrin’de savaşan Mehmetçiğimiz için fındık toplama kampanyası başlattık. Bu kampanyayı duyan vatandaşlarımız sağ olsunlar destek olarak fındık yollamaya devam ediyorlar.”

Hatim

Hatipoğlu, “Gelen fındık içlerini paketleme işlemlerimiz sürüyor. Bazı vatandaşlarımız da gönderdikleri fındıkların üzerlerine mektuplar yazarak, fotoğraflar koyarak Mehmetçiğimize moral vermeyi amaçlıyor. Bu kampanyanın yanı sıra Afrin’de ki yiğitlerimiz için binlerce hatim hazırladık. Şuan da 3 bin 500 hatmi geçti. Hatimlerimizi de Diyanet İşleri Başkanımıza ileteceğiz” dedi. 

15 Şubat 2018 , Perşembe Bu haber toplam 400 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın