Günün Tarihi:14 Aralık 2018

 

 

Eğitim ve sağlığı konuştular


AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve yönetim kurulu üyeleri ile Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Sofu, “Ziyaretlerimizde ilçemizin eğitim ve sağlığı hakkında konuştuk” dedi.

Ziyaret

Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Ayhan Sefer Üstün, Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir, Marmara Bölgesi Yerel Yönetimler Koordinatörü İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk,  Ankara İl Milli Eğitim Şube Müdürü Zafer Yılmaz, MEB Din Eğitimi Daire Başkanlığına Atanan Oğuzhan Özkan’ı makamında ziyaret ettiler.

Başarı

İlçe Başkanı Sofu ve yönetimi Ankara İl Milli Eğitim Şube Müdürü Zafer Yılmaz, MEB Din Eğitimi Daire Başkanlığına Atanan Oğuzhan Özkan’ı makamında ziyaret ederek görevlerinde başarılar dileyerek “hayırlı olsun” temennisinde bulundular.  Ziyaretlerinden dolayı Ankara İl Milli Eğitim Şube Müdürü Zafer Yılmaz ve MEB Din Eğitimi Daire Başkanlığına Atanan Oğuzhan Özkan memnun olduklarını söyleyerek teşekkür ettiler. İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’ya yeni döneminde başarılar dilediler.

TBMM

İlçe Başkanı Sofu TBMM ye geçerek Milletvekili Recep Uncuoğlu, Ayhan Sefer Üstün ile Eğitim ve Sağlık konusunda görüşmelerde bulundular. AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir, Marmara Bölgesi Yerel Yönetimler Koordinatörü İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk’e kongre sürecinde verdikleri destek için teşekkür ziyareti yapıldı.

Eksiklikler

Sofu, “İlçemizde eğitim alanında ki eksiklikler tespit edilip gerekli olan çalışmalar yapılmaktadır. Hayata geçirilecek projelerimizin çalışmaları devam etmekte. Geleceğimize ışık tutacak gençlerimiz için eğitimin her alanına değer veriyoruz. Özellikle yapılacak olan Fen Lisesi ilçemizin eğitimine en büyük katkıyı sunacağız. İlçemizdeki hastanemiz için bazı branşlar konusunda isteklerimizi Milletvekillerimize bildirdik.  Bugün ki Ankara ziyaretimizde de bu konulara ağırlık verdik ve gerekli katkıların sağlanması için görüşmelerde bulunduk. Görüşmelerimizin ilçemize hayırlar getirmesini temenni ederim” dedi.

17 Şubat 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 309 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın