Günün Tarihi:18 Ocak 2019

 

 

‘Her zaman yanınızdayım’


CHP PM Üyesi Gamze Pamuk Ateşli Sakarya örgütünü ziyaret etti. Ateşli, “Her zaman Sakarya örgütünün yanındayım” dedi.

Ziyaret

Sakarya gelinin CHP PM Üyesi Prof. Dr. Lale Karabıyık’tan sonra ikinci gelinimiz CHP PM üyesi Gamze Pamuk Ateşli’de Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır’ı ziyaret etti. Ziyarette Sakarya örgütü için olumlu sözler söyleyen Gamze Pamuk Ateşli, Sakarya gelini olarak beni de Sakarya’nın PM üyesi olarak görün. Her zaman Sakarya örgütünün yanındayım. Ne zaman bana ihtiyacınız olursa bir telefonun yeter” dedi.İl Başkanı Erdoğan Isır’da örgütümüzü ziyaret etmenizden mutluyum ve her zaman Sakarya örgütü olarak yanınızdayız dedi.Ziyarette, Baba Kemal Ateşli, Nalan Yedekçi, CHP İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Kurt bulundu.

Ateşli kimdir?

Gamze Pamuk Ateşli; Sakarya’nın yakından tanıdığı Gazeteci-Şair Adapazarı Akşam Haberleri gazetesi köşe yazarı rahmetli Mustafa TeymurAteş’li torunu, Sakaryaspor’un unutulmaz gol kralı Kemal Ateşli’nin oğlu av. Semih Ateşli’nin eşidir. CHP PM Üyesi’dir. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Gamze Pamuk Ateşli ‘nin eşi av. Semih Ateşli’dir. TEGV (Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı)’da gönüllü olarak çalışmalarını sürdüren Gamze Pamuk Ateşli yaşantısını Bursa’da sürdürmektedir.Hukuk Fakültesi öncesinde Hasan Ali Yücel Lisesi’nde eğitim alan Gamze Pamuk Ateşli Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinde ise Sosyoloji eğitimi almıştır. Bursa Barosu’na kayıtlı avukat olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Gamze Pamuk Ateşli aslen Bursalıdır.

19 Şubat 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 713 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın