Günün Tarihi:15 Aralık 2018

 

 

Yedirenk’te başkan değişti


Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği’nde başkanlık devir teslim töreni gerçekleşti. Törene Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) Teşkilatlanma Koordinatörü Adnan Oğuz, UDEF Kurumsal İlişkiler Başkanı Necati İşbilen, UDEF 14. Bölge Başkanı Mehmet Ali Akpınar ile Yedirenk Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Altundemir, dernek çalışmalarına desteğinin her daim devam edeceğini belirtti. Yeni Başkan Öner, Sakarya Üniversitesi’nde okuyan yaklaşık 3 bin 500 misafir öğrencinin tamamına ulaşmayı hedeflediklerini belirterek, “İnşallah bizlerde daha fazla uluslar arası öğrenciye ulaşarak, ekonomik, sosyal kültürel akademik anlamda katkımızı artıracağız dedi.

Yeni başkan Cahit Öner, önceki dönem çalışmaları ve emekleri için Doç. Dr Mehmet Emin Altundemir’e teşekkür ederek plaket takdim etti.

 

19 Şubat 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 371 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın