Günün Tarihi:20 Mart 2019

Sabah namazında dualar edildi


‘Sabah Namazı Buluşmaları’ kapsamında Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Karapelit, Yeni Mahalle, Çukurköy Mahalleleri’nde vatandaşlarla sabah namazında bir araya gelerek yurtiçinde, yurtdışında görev yapan askerimize, polisimize, devletimizin ve milletimizin refahı için çalışanlara dualar edildi.

Ümmetin birliği

Programa AK Parti İlçe Başkanı Ersan Demir, Ziraat Odası Başkanı Tamer Tunca, mahalle muhtarları, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.  Namaz sonrası vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Acar, “Hamd olsun, devletimiz, milletimiz ve askerimiz üstlenmiş olduğu görevin farkında, bölgemizde ve coğrafyamızda kirli emelleri olanlar bir bir geri adım atıyorlar, atmak zorunda kalıyorlar. Çünkü karşılarında darbelerle istedikleri gibi yönetebildikleri bir Türkiye yok.  Biz ne kadar dik durursak, zalimin zulmüne asi gelirsek, ceddimizin yaptığı gibi beklenen bir millet oluruz. Bunu yapmak içinde Cumhurbaşkanımızın dediği gibi 'Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, hep birlikte büyük Türkiye olacağız' sözlerini hiçbir zaman aklımızdan çıkartmamamız gerekir. Ümmetin birliği bizim yükselişimiz olacaktır” dedi.

Sabah namazı

Sabah Namazı buluşmaları programı kapsamında Mahalleleri ziyaret eden Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar,  “Biz güçlü durmak zorundayız. Bu savaş küfür ile iman arasındadır. Hepimiz görüyoruz, dünya bu operasyon yapılmasın diye ayağa kalktı, gerekçeleri bile yok. Bunların içi de hain, dışı da hain. Allah devletimizi, milletimizi korusun, askerimizden, polisimizden yardımını esirgemesin, mazlum olana kol kanat germeyi nasip etsin. Bu vesile ile mahallerimizde bu programları düzenleyenlere, mahalle muhtarlarımıza, STK temsilcilerine, emeği geçen kardeşlerimize, askerimize, polisimize, devletimize, milletimize dua eden herkesten Allah razı olsun” dedi. 

20 Şubat 2018 , Salı Bu haber toplam 374 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın