Günün Tarihi:20 Mayıs 2019

‘Uyuşturucuya karşı mücadelemiz sürecek’


İl Jandarma Alay Komutanı Albay Cengiz Yiğit, gazetemiz YENİGÜN’e yaptığı ziyaretinde uyuşturucu ilet mücadelede önemli bir yol aldıklarını belirterek, “Önceki yıllarda ele geçenin iki katı kadar uyuşturucu yakaladık” dedi.

Uyumlu çalışma

Sorumlu Müdürümüz Müjdat Çetin ve Yazı İşleri Müdürümüz Ekrem Ürdüç’ün ağırladığı Albay Yiğit, “Jandarma olarak toplumu doğru bilgilendirme adına basınımız ile uyum içinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Operasyonlar

Sakaryalılar’ın huzur ve güven içinde olmalarını sağlamak için çalıştıklarını ifade eden Albay Yiğit, son yıllarda büyük artış gösteren uyuşturucu ticareti konusunda da topyekün bir mücadele içinde olduklarını söyledi. Operasyonların sürdüğünü vurgulayan Yiğit, “ 2017 yılında bir önceki seneye oranla iki katı daha fazla uyuşturucu ele geçirdik. Yakalanan şahıs konusunda da aynı durum geçerli” dedi.
 

20 Şubat 2018 , Salı Bu haber toplam 433 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama