Günün Tarihi:15 Aralık 2018

 

 

Ülkücüler meydana indi


Hendek Ülkü Ocakları tarafından, Mehmetçiğe destek, terör örgütleri mensuplarına gövde gösterisi ve şehit edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu anmak için yürüyüş düzenlendi.

Çocuk istismarı

Ülkü Ocakları Başkanı Süleyman Kalk ve yönetiminin ev sahipliğinde düzenlenen yürüyüşe MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu ve yönetim kuruluda destek verdi. Ocak binasında toplanan ülkücüler Muammer Sencer Caddesi üzerinden Cumhuriyet Meydanı’na kadar yürüdüler. Ülkücü gurup daha sonra Eğitim Fakültesi önünde açıklama yaptı. Başkan Kalk tarafından yapılan açıklamada, öncelikle kadına şiddet uygulayan ve çocuk istismarında bulunanların idam edilmesi istendi. Türk Ordusu’na Zeytin Dalı Harekatı’nda destek veren gençler şehitleri rahmetle anarken, yaralılara şifa dileğinde bulundular.

 

Terör örgütleri

Üniversitelerde yuvalanan terör örgütü yandaşlarına vatanın sahipsiz olmadığını göstermek ve

20 Şubat 2015’de Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü 4. Sınıf Öğrencisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun hainlerince şehit edilişinin yıldönümünde anmak için toplandıklarını söyleyen Başkan Kalk, “Türk Milleti tarih boyunca hiçbir zaman zalime boyun eğmemiş vatan hainlerine fırsat vermemiştir. Bizler ülkücüler olarak bu toprakları ne dış güçlere nede terör örgütlerine kurban vermeyeceğiz. Önceliğimiz her daim bu vatana Fırat gibi eli kalem tutan vatanına milletine ailesine saygılı hayırlı ahlaklı bilinçli gençler yetiştirmek ve vatana millete kayıtsız şartsız hizmet etmektir. Ülkücü hareket var olduğu sürece teröriste vatan hainine bu topraklarda huzur yoktur. Herkes bilmelidir ki ferman Bşabuğun, fakelteler bizimdir” dedi.

21 Şubat 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 413 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın