Günün Tarihi:17 Ocak 2019

 

 

'28 Şubat'ı unutturmayacağız'


AK Parti İl Kadın Kolları üyeleri dün Adapazarı Kültür Merkezi(AKM) önünde 28 Şubat’ın yıl dönümüne ilişkin basın açıklaması yaptı.

Terör havası

Yoğun yağmur altında AKM önünde bir araya gelen kadınlar adına basın açıklamasını okuyan İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, bin yıl sürmesi tasarlanan, binlerce insanı zindanlarda çürüten, on binlercesini işsiz bırakan, milletin evlatlarını birbirine düşürmek için çalışma grupları kurup, kaos ve iç savaş tasarlayan darbecilerin, bunları yaparken de milletin cebinden milyarlarca dolar parayı buharlaştırarak ülkede adeta bir terör havası estirdiğini söyledi.

En güzel cevap

Milletin 28 Şubat darbesine en güzel cevabı AK Parti'yi iktidara getirmesi olduğunu belirten Hatipoğlu, "Milletimizi dışardan çökertemeyen yapılar bizi laik- anti laik biçiminde bölmeye, birbirimize düşürmeye çalıştılar ancak muvaffak olamadılar. Cumhuriyet mitingleri adı altında illegal örgütler ile ele vererek halkı birbirine düşürmeye çalıştılar. Biz AK Parti kadın kolları olarak 28 Şubat cuntacılarından hesap sorulmasının takipçisi olmaya devam edeceğiz. 28 Şubatı ve diğer darbeleri unutmadık unutturmayacağız” şeklinde konuştu.

1 Mart 2018 , Perşembe Bu haber toplam 679 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın