Günün Tarihi:17 Ocak 2019

 

 

‘Fikirler tartışılırsa bereketlenir’


AK Parti Adapazarı Şubat Ayı Birim Başkanları Toplantısında konuşan İlçe Başkanı Mustafa Ak, “Fikirler tartışılırsa bereketlenir” dedi.

2023 hedefleri

AK Parti Adapazarı Şubat Ayı Birim Başkanları Toplantısı parti toplantı salonunda gerçekleşti. Toplantıda konuşan İlçe Başkanı Mustafa AK birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, “Ülkemizin 2023 hedefleri doğrultusunda önümüzde 2019 seçimleri var. Biz burada ne kadar bir olursak bir bütün haline gelirsek, birlikte hareket edersek gücümüz o kadar artar. Bu süreç de Cumhurbaşkanımızın yükünü azda olsa hafifletmiş oluruz. Bu yüzden değerli kardeşlerim, geçmişte olduğu gibi bundan sonra da sık sık bir araya gelerek görüş ve fikirlerimizi birbirimiz ile paylaşmaya devam edeceğiz. Fikirler tartışılırsa bereketlenir” dedi.

 

Cumhurbaşkanı

Ak , “11 Martta da İl Kongresi için ilimize gelecek olan sayın Cumhurbaşkanımızın en iyi şekilde ağırlanması için bizlere de büyük görevler, sorumluluklar düşüyor. Cumhurbaşkanımızın ilimize ayrı bir sevgisi var. Kalan günlerde de inşallah bu konu için çalışmalarımızı tüm gücümüz ile sürdürmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

2 Mart 2018 , Cuma Bu haber toplam 767 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın