Günün Tarihi:18 Ocak 2019

 

 

‘Tabanın istediği yerde olacağız’


CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş ve yöneticilerle Işıklar, Büyük Hataplı ve Küçük Hataplı mahallelerini ziyaret etti. Isır, “Yurttaşlarımız istek ve düşünceleri bizim çalışmalarımıza yön verecektir. Tabanımız nerede olmamızı istiyorsa biz orada olacağız” dedi.

Mahalle ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Adapazarı İlçe ve Sakarya İl Başkanlığı Adapazarı mahallerinde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Yerel seçimlerin kendileri için önemini her ortamda dile getiren İl Başkanı Erdoğan Isır, Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş ve yöneticilerle Işıklar, Büyük Hataplı ve Küçük Hataplı mahalle ziyaretleri yaptı. Mahalle sakinleri ile bir araya gelen İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş, sandık görevlileri çalışmalarını bitirdiklerini ifade etti.

Halk dinlenmeli

Kurtuluş, “Mahallelerde yurttaşlarımızla bir araya gelerek mahallelerimiz sorunlarını dinliyor ve bunlarla ilgili çalışma yapıyoruz. Adapazarı’nın yıllardır biriken sorunları var, bu sorunlar çözülmeyecek sorunlar değil. Maalesef bazı mahallerde yanlış yöntemler izlendiğini ve mahallede yaşayanların dinlenmeden tespit yapılmasının yanlış olduğunu görüyoruz. Sorun gidermek isteniyorsa bölgede yaşayan yurttaşları dinlemek yeterli. Çözüm üretilmek isteniyorsa halk bu çözümleri biliyor” dedi.

Siyaset zamanı

İl Başkanı Erdoğan Isır, “Yıllardır ilçe ilçe, sokak sokak geziyoruz, halkımızla olmak onların bir bardak çayını içmek, sohbetlerine ortak olmak şahsıma ve yönetici arkadaşlarıma mutluluk veriyor.  Kongre süreçlerimiz bitti artık alanda halkımızla beraber siyaset yapacağız. Yurttaşlarımız istek ve düşünceleri bizim çalışmalarımıza yön verecektir. Tabanımız nerede olmamızı istiyorsa biz orada olacağız. Çalışmalarımızda desteklerini esirgemeyen tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

3 Mart 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 721 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın