Günün Tarihi:26 Nisan 2019

SP’de görev dağılımı


Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım, İl Yönetim Kurulu toplantısı sonrası görev dağılımını açıkladı.

Kucaklayıcı yapı

Liste ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Yıldırım, “Saadet Partisi Sakarya İl başkanlığı olarak 18 Şubat Pazar günü Atatürk Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen İl kongresinin ardından bu dönem çalışacak il yönetimini belirledik. Yönetimi oluştururken genç ve tecrübeli bir kadro oluşturma gayretinde olduk. Saadet Partisi Sakarya İl başkanlığı Türkiye çapında yükselen ve Saadet siz başkan seçilemez algısını Sakarya’da da en güçlü şekilde ortaya koyacağız.Bizler kutuplaştırıcı değil kucaklayıcı bir anlayış  ile sahada olacağız” dedi.

Birim Başkanları

Görev dağılımı şöyle gerçekleşti. İl Başkanı Eyüp Yıldırım, Teşkilat Başkanı Osman Ünlü, Planlama Ve Koordinasyon Başkanı Bahattin Tandoğan, Seçim İşleri Başkanı Cahit Baykal, Tanıtma Başkanı Ali Ahmet Çelik,  STK Ve Halkla İlişkiler Başkanı Nurettin Hakan Özgül, Dış İlişkiler Başkanı Kerim Aslan, Mahalli İdareler Başkanı Ramazan Özer, Muhasip Ve Mali İşler Başkanı Hasan Zengin,  Sosyal İşler Başkanı Metin Özdin, Ekonomik İşler Başkanı Osman Tandoğan, Siyasi İşler Başkanı Ahmet Manav, Yatırım Ve Kalkınma Başkanı Ömer Yahan, İl Sekreteri Birol Kaçar, İdare Amir Casim Çelik, Teysis Ve Üretim Sorumlusu Selman İskender,  İnsan Kaynakları Sorumlusu Muhammed Ekşioğlu, Ar-Ge Sorumlusu Ali Fethi Gürler, Protokol Sorumlusu Tuncay Er, Basın Yayın Sorumlusu Uğur Girgin, Bilgi İşlem Sorumlusu Sadık Afşar, Eğitim Öğretim Sorumlusu Süleyman Pulat, Hatipler Sorumlusu Ali Bektaş olarak belirlendi.

 

3 Mart 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 383 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama