Günün Tarihi:18 Ocak 2019

 

 

‘Halkımızın tek umuduyuz’


İYİ Parti İl Başkanı Dr. Hüsamettin Atasever ve yönetimi Karasu İYİ Parti İlçe yönetimini ve Kocaali İYİ Parti Teşkilatı’nı ziyaret etti. Atasever, “İhtiyaç çerçevesinde kurulan partimiz halkın şu andaki tek umududur” dedi.

Teşkilat ziyaretleri

4 Mart 2018 de yapılacak olağan İYİ Parti İl Kongresi öncesinde il başkanlığına aday olan Hüsamettin Atasever ilçe teşkilatlarını ziyaret etti. İYİ Parti Karasu İlçe Teşkilatı’nı ve Kocaali ilçe teşkilatını ziyaret eden Hüsamettin Atasever yaptığı açıklamalarda, “İYİ Parti olarak hepimizin amacı Türkiye’nin bugün içine düşmüş olduğu çıkmaz sokaktan onu çıkmaz caddeye taşımaktır. Ülkemiz bugün uçuruma doğru gitmektedir. Ne Ortadoğu’da ne orta ülkelerde nede dünyanın çeşitli uzak yerlerinde dostluk olmayan, karşılığında ciddi kin besleyen, düşmanı olan bir ülke haline geldik” dedi.

Cesurların partisi

Bizler cesur olduğumuz için İYİ Parti çatısı altında toplandık diyen İYİ Parti İl Başkanı Dr. Hüsamettin Atasever, “Bizim partimiz cesurların partisidir. 3 ay gibi kısa bir sürede 14 ilçemizde teşkilatlarımız kuruldu. Bizler 3 ay gibi bir kısa sürede 14 ilçemizde kuvvetli bir şekilde teşkilatlarımızı kurmuşsak, diyecek çok fazla bir şey yoktur. 3 ayda bu kadar büyüyüp kuvvetlendiysek yapamayacağız hiçbir şey yoktur. Ülkenin içerisinde bulunduğu sosyal, ekonomik ve siyasi durum yeni bir ihtiyaç ortaya çıkarmıştır. Bu ihtiyaç çerçevesinde kurulan partimiz halkın şu andaki tek umududur. Biz de umut edilenlerin gerçekleşmesine yardımcı olmak için çok çalışacağız, kimsenin bundan şüphesi olmasın” diye konuştu.

‘Sakaryalı dik başlıdır’

İl Yönetim Kurulu Üyesi Avukat İlker Özbudak, “Sakaryalı önde gider, Sakaryalı dik başlıdır. Sakaryalı cesaretlidir. Sakaryalı umutludur. Sakaryalı yenilgiyi hiçbir zaman kabul etmez. Biz İYİ Parti olarak kötüleyici siyaset yapmayacağız. Biz İYİ insanlarız. İYİ Parti cesurların hareketidir. Biz hepimiz cesur insanlarız. İnsan ayrımı yapmadan, Karasu’nun, Kocaali’nin, Hendek’in, Sapanca’nın, Akyazı’nın, Taraklı’nın sorunlarını dile getireceğiz. Biz herkese eşit mesafede olacağız ki, sorunlarımızı daha rahat çözüme kavuşturalım” dedi.

 

3 Mart 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 831 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın