Kardeşlere hediyeler6 Mart 2018, Salı

Kolilerle gönderildi

Adapazarı 21 Haziran İlkokulu tarafından bir süre önce kardeş okul seçilen Ağrı’nın Diyadin ilçesi Kuşlu Köyü İlkokulu için toplanan yardımlar kolilenerek gönderildi. Tam anlamıyla seferberlik halinde bir ay süresince okulda toplanan yardımlar öğretmen, öğrenci ve veliler tarafından paketlendi, kolilere güzelce istif edildi.

 

Büyük ilgi gördü

Okul Müdürü İskender Keskin önderliğinde, 4/B sınıf Öğretmeni Ayçe Arslan’ın koordinatörlüğünde yürütülen kampanya büyük ilgi gördü. Kampanya kapsamında kıyafet, kırtasiye ve kitaptan oluşan yardımlar veliler ve öğrenciler tarafından kardeşlerine ulaştırmak üzere paketlendi.

 

İyilik bulaşıcı

“İyilik bulaşıcıdır” sloganıyla öğrencilere yardımlaşma ruhunun aşılanmasını sağlayan kampanyaya ilişkin Öğretmen Ayçe Arslan, “Emeği geçen herkese teşekkür ederim” derken yine okul öğretmenlerinden Candan Bilgin, “Velilerimize ve tüm öğrencilerimize teşekkür” ediyoruz” dedi.

 

Gönüllerini açan

Okul Müdürü İskender Keskin’de, “Okulumuz bu tür sosyal projeler üreten ve çocuklarımızın sorumluluk bilinciyle yetişmesine özen gösteren bir eğitim yuvadır. Ben tüm öğrencilerime ve duyarlı velilerimize, kardeşlerine gönüllerini açtığı için teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Bu haber toplam 836 defa okundu.

Resim Galerisi