Günün Tarihi:21 Mart 2019

Bal-Göç başkanını seçti


Sakarya Balkan Göçmenleri Derneği yeni başkanını seçti. Sakarya Balkan Göçmenleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği bağlı oldukları Edirne Balkan Türkleri Federasyonu 6 Olağan Kongresi’ne katılmak için 24 delege ile katılarak Bölge dışından gelen tek Dernek oldu.

Sakarya Balkan Göçmenler Yardımlaşma ve Dayanışma Başkanı Erdinç Bilaloğlu Başkanlığında Edirne’de yapılan kongreye önceden giderek önce giderek tarihi yerleri gezme fırsatını buldular. Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Zürfettin Hacıoğlu, katılımcılara Meriç Nehri kenarında özel bir yemek vererek teşekkür etti. Edirne Balkan Türkleri Federasyonu Kongresi’ne Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Basından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Ulu, Sosyal İşler Genel Başkan Yardımcıları Naci Kıral ve Besim Boncuk, Bal-Göç Federasyonu Delegesi Hakan Candemir  katılarak Sakarya’yı temsil ettiler.

 

7 Mart 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 450 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın