Günün Tarihi:17 Ocak 2019

 

 

Onların gözünden Zeytin Dalı Harekatı


Serdivan Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün her yıl geleneksel olarak düzenlediği yarışmada Serdivanlı öğrenciler bu yıl Afrin’i anlatacak.

İlçe birincisi

5. Geleneksel Ödüllü Resim Yarışması’nın bu seneki konusu “Benim Gözümden Afrin’de Çocuk Olmak” olarak belirlendi. 4 kategoriden oluşan yarışmada ilçede eğitim gören; okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri yaptıkları resimlerle duygularını kâğıda dökecek. Kategorilerde ilk üçe giren öğrenciler ve ilçe birincisi altınla ödüllendirilecek.

 

6 Nisan’a kadar

Konuyla ilgili Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada; öğrencilerin eserlerini 6 Nisan 2018 günü saat 17.00’a kadar Serdivan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne veya okul yönetimine teslim edebilecekleri belirtildi.

 

İlan edilecek

Sonuçların 20 Nisan 2018 tarihinde belediyenin internet sitesinden ilan edileceği resim yarışmasının ödül töreni 25 Nisan Çarşamba günü Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nde gerçekleştirecek. Ayrıca dereceye giren öğrencilerin resimleri üç gün boyunca akademi fuaye alanında sergilenecek.

 

7 Mart 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 785 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın