Günün Tarihi:21 Ocak 2019

 

 

Miniklere afet eğitimi


Afet ve Acil Durum Merkezi(AFAD), 112 Acil, İtfaiye Daire Başkanlığı ve Macera Park ortaklığında Erenler ’deki AVM’de ilkokul öğrencilerine eğitim verilmeye devam ediyor.

AFAD ekipleri tarafından bu hafta Erenler Akşemsettin İlkokulu miniklerine 112 Acil İlk Yardım eğitimi, tırmanma- dağcılık eğitimi, yangına ilk müdahale eğitimi, olası afet durumlarında yapılması ve yapılmaması gerekenler, itfaiyenin görevleri, her türlü kaza ve durumlarda canlı kurtarma eğitimi, çadır kurma, kendini güvene alma konusunda bilgilendirme yapıldı. İçerde eğitim gördükten sonra dışarda miniklere gönüllü itfaiyeciler; Şahin Karadayı, Bilal Baran, Fehmi Yeşil, Suat Gümülcineli tarafından eğitim veriliyor. 

11 Mart 2018 , Pazar Bu haber toplam 370 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın