Günün Tarihi:18 Ocak 2019

 

 

Mecliste kadınlar unutulmadı


Karasu Belediyesi Mart Ayı Olağan meclis Toplantısı’nda 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla açıklama yapan İspiroğlu, “Kadınlarımız, analarımız, bacılarımız ve eşlerimiz daima şefkatin, fedakârlığın ve özverinin sembolü olmuşlardır” dedi.

Sembol

Karasu Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Meclis Salonunda yapıldı.  8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısı meclis açılışını bu konu ile yapan Başkan Mehmet İspiroğlu, “Cennet anaların ayakları altındadır anlayışındaki bir medeniyetin, kadınlara yönelik her türlü ayrımcılığı reddeden, kadını her zaman baş tacı eden, onlara büyük değer veren bir geleneğin temsilcileriyiz. Kadınlarımız, analarımız, bacılarımız ve eşlerimiz olarak geleneksel ve köklü kültürümüzün gereği müstesna bir yere sahip olup, daima şefkatin, fedakârlığın ve özverinin sembolü olmuşlardır” ifadelerini kullandı.

8 madde 2 önerge

Başkan İspiroğlu, “ İstikbal, neslin emanetçileri olan kadınların ellerinde şekillenir. Bu vesileyle, yüreklerindeki sevgi ve şefkati hiçbir karşılık beklemeden veren değerli kadınlarımızın, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü kutlar ve en derin saygılarımı sunarım” dedi.  Mart ayı meclis toplantısında, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün 6, Yazı İşleri Müdürlüğü’nün 2 maddesi olmak üzere toplamda 8 gündem maddesi ve 2 önerge görüşülerek karara bağlandı.

12 Mart 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 400 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın