Günün Tarihi:18 Ocak 2019

 

 

‘Sağlık Lisesi yeniden mahallemize getirilsin’


Sapanca Göl Mahallesi Muhtarı Nazmi Cebeci, mahallerindeki İmam Hatip Ortaokulu‘nun yeni binasına geçtiği için boşalan okula eskiden olduğu gibi Sağlık Meslek Lisesi’nin getirilmesini istedi.

 

Muhtar Cebeci, Milli Eğitim yetkililerine seslenirken daha önce mahallelerinde bulunan Sağlık Meslek Lisesi’nin Kurtköy Mahallesi’ne alındığını vurgulayarak, “Mahallemizdeki İmam Hatip Ortaokulu yeni yerine taşındı. Bu nedenle boşalan okulumuzun yerine yeniden Sağlık Meslek Lisesi geriye getirilsin. Biz mahalleli olarak okulumuzu geriye istiyoruz. Bizim mahallemiz ulaşım yönünden Kurtköy’e göre daha kolay yerde. Herkesin rahatı için okulumuz geri getirilsin” dedi.

12 Mart 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 401 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın