Günün Tarihi:17 Ocak 2019

 

 

Pamukovalılar akın etti


Suskun dünyanın gür sesi, Reis-i Cumhurumuz Recep Tayyip Erdoğan’a kulak vermek için, Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser’in çağrısını karşılıksız bırakmayan yüzlerce Pamukova’lı, Başkan Keser’in tahsis ettiği 28 otobüsü hıncahınç doldurarak Serdivan Kapalı Spor Salonu/Meydanına akın etti.

Pamukova merkez ve köylerinden vatandaşlar kendileri için ayrılan 28 otobüsü tıklım tıklım doldurarak hem Cumhurbaşkanına, hem de Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser’e destek oldular. Büyük bir otobüs konvoyu ve onlarca özel araçla Serdivan Kapalı Spor Salonu/Meydanına giden Pamukovalılar, bir kez daha Pamukova’nın farkını ortaya koydular. Mitinge ve kongreye katılanlara teşekkür eden Başkan Keser, “Pamukova ve Sakarya yine kendine yakışanı yaptı ve salonlar meydanlar hemşerilerimize yetmedi. Bu vesileyle Mitinge ve kongremize katılım sağlayan Muhtarlarımıza, STK’larımıza, Gençlik ve Kadın Kollarımıza ve bütün hemşerilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi. 

13 Mart 2018 , Salı Bu haber toplam 368 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın