Günün Tarihi:18 Ocak 2019

 

 

Milli Görüş iktidarı


Saadet Partisi Adapazarı İlçe divanı yapıldı. Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin, hareketli günlerin habercisi olduğunu işaret eden İlçe Başkanı Abidin Birinci, Milli Görüş’ün iktidarı için kaliteli ve hayırlı işler yapacak modern teşkilat çalışmalarına hız vereceklerini söyledi.

Yaşanabilir Türkiye

Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı Sinan Ejderoğlu ve Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım’ın da katıldığı İlçe Divan Toplantısı parti binasında yapıldı. Toplantıda konuşmasıyla ülke ve dünya gündemini değerlendiren Genel Başkan Yardımcısı Sinan Ejderoğlu, Türkiye hem dünya ile hem de iç siyasetle mücadele ettiğinin altını çizerek, “Yeniden büyük Türkiye, yaşanabilir bir ülkenin temini için çalışmalar yapıyoruz. Mevcut iktidarda bu feraseti göremiyoruz. Erbakan hocamız bu arkadaşlarla alakalı kanaatlerini sağlığında söylemişti” ifadelerini kullandı.

Çalışmalar

Teşkilat çalışmaları hakkında konuşan Ejderoğlu, “Ben inandım ben Saadet Partisi’ndeyim demekle olmuyor. Mahallemizde, ilçemizde ve ilimizdeki çalışmalarımızla Milli Görüş’ü halkımıza anlatacağız. Herkes kendi çapında haddini bilip çalışmalıdır. Özgüvenimiz yüksek bir şekilde aldığımız görevleri layıkıyla yapacağız. Bu çalışmaların her biri topluma gerekli cevabı, gerekli güveni verebilmek içindir” ifadelerini kullandı.

‘İnsanlar anlamaya başladı’

Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun son zamanlarda medya ve toplantılarda ülke gündemini ve insanların içindeki dertleri dile getirdiğini belirten Sinan Ejderoğlu, “Genel Başkanımız insanların içindekini dile döküyor. Böyle bir ortamda insanımız Saadet Partisi’ni algılamaya başladı. Biz de bu noktada çalışmalarımızı yapacağız. Tekrardan insanları kucaklayacağız ve Saadet Partisi’nin güçlenmesini temin edeceğiz. Yapılmayan görev zor görevdir. Yapılan her görev çok kolaydır. Ondan dolayı tüm birimler görevlerine sahip çıkmalıdır. Kesinlikle herkes iyi niyetlidir. Biz gereken ehemmiyeti göstereceğiz ve yaptığımız görevlerden netice alacağız” dedi.

 

13 Mart 2018 , Salı Bu haber toplam 498 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın