Günün Tarihi:22 Mart 2019

‘Herkese mesaj verdik’


Milliyetçi Hareket Partisi’nin Pazar günü gerçekleştirilen Büyük Kurultay’ının coşku içerisinde geçtiğini söyleyen MHP İl Başkanı Levent Bülbül, “ Partimizi takip eden herkese layığı ile bir mesaj verildi” dedi.

Ülkenin geleceği

Bülbül, Pazar günü gerçekleştirilen Büyük Kurultay’ın MHP adına önemli bir toplantı olduğunu söyledi. Coşkulu ve güzel bir kurultay gerçekleştirildiğini ifade eden Bülbül, “MHP’yi takip eden bütün yapılara layığı ile bir mesaj verilmiş oldu. Genel Başkanımızın konuşmasında temas ettiği hususlar Türkiye’nin geleceği açısından çok önemlidir. Ortaya koyduğu hususlar Türkiye’nin yakın ve orta vadede takip etmesi gereken hususlar olduğunu düşünüyoruz” dedi.

 

‘Motivasyon oldu’

Bülbül, “  Genel Başkanımızın mesajları ile güzel bir atmosferde gerçekleştirilen bu toplantıya Sakarya olarak iyi bir katılım gösterdik. 3 bin kişiyi bulan bir katılım söz konusuydu. Sakarya’yı temsil ettik.Toplantı’nın Çanakkkale Zaferi’nin 103. Yılına denk gelmesi, Genel Başkanımızın konuşması sırasında Afrin merkezinin ele geçilmiş olması çok anlamlıydı” dedi. Sakarya teşkilatının yerinde duran bir teşkilat olmadığını ifade eden Bülbül, “ Bütün unsurları ile sahadayız ve faaliyetlerimiz devam ediyor. Bu toplantı da motivasyonumuza motivasyon kattı” şeklinde konuştu.  

21 Mart 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 910 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın