Günün Tarihi:22 Mart 2019

‘Aynı mücadeleye devam’


Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya ilçe ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Ziyarette vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Isır, “Sakarya’nın hak ettiği hizmetleri alması için bugün nasıl 24 saat çalışıyorsak, belediyeleri aldığımızda da aynı mücadeleyi vereceğiz” dedi.

Tatsız olaylar

Ferizli İlçesi Yönetim Kurulu Yönetim toplantısını katılan İl Başkanı Erdoğan Isır ve yöneticiler, ‘Yolumuza düne bakarak değil yarınları planlayarak geçiriyoruz’ sloganı ile yola çıktıklarını dile getiriyorlar. Ferizli İlçe Başkanı Rüştü Yükseğin, İl Başkanımız Sayın Erdoğan Isır’ı ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz” diye konuştu. Ferizli’de tatsız olayların yaşandığını ve bu olayların hepsinden haberleri olduğu dile getiren Isır, “Ferizli ilçemiz daha güzel sağlık ve temiz bir ilçe hak ediyor. Bunları hep beraber nasıl başaracağımızı vatandaşlarımıza tek tek anlatacağız” dedi.

Hizmet

Toplantı sonrası Gölkent mahallesini ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi örgütü, burada gecenin ilerleyen saatlerine kadar sohbet ederek vatandaşların sıkıntılarını ve şikâyetlerini dinledi. Isır, “Gölkent Mahallesin hak etmediği yerde ve Büyükşehir Yasası ile Belde Belediye olmayı kaybetmesi buradaki yurttaşlarımızı çok mağdur etmiştir. Sakarya da Ferizli de iyi yönetilmiyor. İlk seçimde bunu değiştireceğiz. Sakarya’nın hak ettiği hizmetleri alması için bugün nasıl 24 saat çalışıyorsak, belediyeleri aldığımızda da aynı mücadeleyi vereceğiz” ifadelerini kullandı.

 

23 Mart 2018 , Cuma Bu haber toplam 774 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın