Günün Tarihi:21 Mart 2019

Birlikteliğin simgesi Sakarya


Ordulular Kültür ve Yardımlaşma Derneği ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Çok kültürlülüğün, sevginin, paylaşmanın, hoşgörünün, birlikteliğin simgesi olan Sakaryamızda inşallah bu güzellikler yaşanmaya devam edecek” dedi.

Huzur

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Ordulular Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa Yücetepe ve yönetimi ile bir araya geldi. Buluşmada dernek faaliyetleri hakkında Yücetepe’den bilgiler alan Başkan Toçoğlu, çalışmalarında kolaylıklar diledi. Toçoğlu, “Sakarya’da farklı kültürlerden vatandaşlarımız bir arada huzur içerisinde yaşıyor” şeklinde konuştu.

Kardeşlik bağı

Başkan Toçoğlu, “Cumhurbaşkanımızın huzur bulduğu şehrimiz kardeşlik bağlarının güçlü olduğu bir coğrafyadır. Çok kültürlülüğün, sevginin, paylaşmanın, hoşgörünün, birlikteliğin simgesi olan Sakaryamızda inşallah bu güzellikler yaşanmaya devam edecek.  Büyükşehir Belediyesi olarak kültür derneklerimize desteklerimiz devam edecek. Bu vesileyle Ordulular Kültür ve Yardımlaşma Derneğimize çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi. 

23 Mart 2018 , Cuma Bu haber toplam 337 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın