Günün Tarihi:22 Mart 2019

MYO’da nevruz coşkusu!


Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Sapanca Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü tarafından, kampüs alanında, ‘Nevruz Şenliği’ düzenlendi. Etkinlik kapsamında 200 kişilik pilav ve ayran dağıtıldı.

Pilav ayran

Sapanca MYO kampüs alanında düzenlenen etkinlikleri kapsamında öğrencilere 200 kişilik pilav ve ayran dağıtıldı. Yüksekokul öğrencilerinin çaldığı müzikler ve kemençe eşliğinde oyunlar oynandı, halaylar çekildi. Öğrenciler ateşten atlayarak baharın gelişini coşku ile karşıladı.

Kardeşçe yaşama

Sapanca MYO Müdürü Prof. Dr. Mehmet Özen, “Baharın uyanışını müjdeleyen Nevruz Bayramı'nın kültür coğrafyamızda yaşayan tüm insanların huzur ve barış içinde, kardeşçe yaşamasına vesile olması temenni ediyorum. Etkinlikte emeği geçen personelime teşekkür ediyorum” dedi. 

26 Mart 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 326 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın