Günün Tarihi:22 Mart 2019

Minikler kardeşlerini unutmuyor


Akyazı Altındere Fatih İlkokulu öğrencileri, “Abilerimiz üniformayla bizde kıyafetlerimizle Afrindeyiz” sloganıyla topladıkları kıyafetleri Afrin’de ki kardeşlerine gönderdiler.

Mutluluk

Akyazı’nın Altındere Fatih İlkokulu öğrencileri, “Abilerimiz üniformayla bizde kıyafetlerimizle Afrindeyiz” sloganı ile başlattığı sosyal sorumluluk projesi kapsamında topladığı kıyafetleri koliler halinde Afrin’de ki çocuklara gönderdi. Okul Müdürü Soner Arabacı projenin gönüllülük esasına dayalı bir proje olduğunu belirterek, öğrencilerimizin bu projeye en üst seviyede katkı vermeleri bizi son derece mutlu etmiştir diye söyledi.

Bağ kurdular

Arabacı, “Bu projemizle Afrin’de ki ihtiyaç sahibi çocuklarımız ile okulumuz öğrencileri arasında empati kurularak kardeşlik bağlarının gelişmesi ve asker ağabeylerinin de sınır ötesinde yalnız olmadıklarını bilmeleri amaçlanmıştır. Projemizin hedefe ulaşması hepimizi son derece sevindirmiştir. Projemize destek veren okulumuz öğretmenlerine, öğrencilerimizin velilerine, yardımın ulaşmasında emek sarf eden Akyazı PTT Müdürlüğü ve çalışanlarına, Kilis AFAD çalışanlarına ve okulumuzun çok değerli öğrencilerine okul müdürü olarak teşekkür etmeyi kendime borç bilirim” dedi.

1 Nisan 2018 , Pazar Bu haber toplam 391 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın