Günün Tarihi:23 Mart 2019

AK Gençlik’te ortak akıl


AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can Tanç ve ekibi ilçe de bulunan genç seçmene ulaşmak için güzel çalışmalara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Talepler

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can Tanç, “Yönetim Kurulu Toplantımızı gerçekleştirdik. Arifiyemizin gençlerinin fikirlerini dinlemek için oluşturmuş olduğumuz komisyonumuz çalışmalarına aktif bir şekilde devam ediyor. Toplantımızda ziyaret ettiğimiz genç kardeşlerimizden dinlediğimiz fikirleri ve talepleri masaya yatırdık” diye konuştu.

Mücadele

Tanç, “Genç kardeşlerimizi dinlemek ve onlardan gelen fikirleri ve talepleri değerlendirmek Arifiye gençliğine büyük fayda sağlayacaktır. Ortak akılla iş yapmak, istişare etmek daha güçlü ve güzel çalışmalar yapabilmemize yardımcı olacaktır. AK Parti Arifiye Gençlik Kolları ailesi olarak her bir genç kardeşimize ulaşmak için mücadelemizi sürdürmeye devam edeceğiz. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim kılsın” dedi.

 

1 Nisan 2018 , Pazar Bu haber toplam 364 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın