Günün Tarihi:24 Mayıs 2019

Avcılar yarışma düzenledi


40 kişinin bir araya gelerek oluşturdukları 40 kişilik Kuzey Avcılar gurubu Av Köpeği yarışması düzenlediler.

Sakarya Adapazarı avcılarında bir birliktelik ile oluşturdukları 40 kişilik gönlü gurup. 175 köpeğin yarıştığı 600 kişinin katılım gösterdiği etkinliği herhangi bir ücret almadan yemek çay ve yarışma ya katılan kişilerden katılım ücreti almadan bu organizasyonu gerçekleştirdiler. Grup kapılarının ve gönüllerinin her zaman av ve av hayvanlarına değer veren kişilere açık olduğunu dile getirdiler. Kuzey Avcılar gurubunun bu etkinliğinde görev alan yönetimindeki arkadaşlar Oğuz Tömekçe, Tamer Palan, Aykut Berber, Hasan Karagöz, Fatih Seçer, İbrahim Mete, Erhan Yan canı gönülden hizmet vererek bu organizasyonu bir sonrasının daha iyi bir etkinlik olacağını söylüyorlar.

Etkinliğe sponsor olan Yakup Av Bayi, Topçuoğlu Av Bayi, Enyeni Mama, DCK Calls ve Hedef İletişime teşekkür ettiler. Kuzey Avcılar Grubu etkinliğine çevre illerden ve Sakarya’dan toplamda 175 yarışmacı katıldı. Yarışma sahasının hep göz önünde olan ama isimleri duyulmayan kahramanları Hakemler Akın Narin Cüneyt Öney Osman Demiral Fotoğrafçı Emre Ceylan Organizatör Oğuz Tömekçe’ye teşekkür ettiler.

İngiliz gençler kategorisinde

1.Baron ismli av partneri ile İbrahim Koç 

2.Aron isimli av partneri ile Metin Dönmez

3.Kety isimli av partneri ile Tamer Palan

İngiliz yetişkinler kategorisinde

1.Ambo isimli av partneri ile İbrahim Mete

2. Tim isimli av partneri ile Mustafa Yıldırım

3.Hector isimli av partneri ile Emre Malçok

Continantel kategorisinde

1.Pascal isimli av partneri ile Ersin Tetik

2.Maço isimli av partneri ile İrfan Tetik

3.Ares isimli av partneri ile Adil Karaca

 

2 Nisan 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 2168 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama