Günün Tarihi:17 Temmuz 2019

Komisyon seçildi


Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ün başkanlığında toplanan Erenler Belediye Meclisi Nisan ayı toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda 6 gündem maddesi görüşülerek karara bağlanırken encümen, imar komisyonu, plan ve bütçe komisyonu üyelikleri için seçimler yapıldı.

Yapılan seçimler sonucu Necmettin Kırık ve Alaettin Toy encümen üyeliğine, Rüstem Yazar, Yakup Kara, Arif Akyol, Belgin Demirağ ve Ramazan Sanbay imar komisyonu üyeliğine, Semiha Bafralıoğlu, Arzu Kahveci, İsa Yenioğlu, Hanefi Kara ve Metin Kırık plan ve bütçe komisyonu üyeliğine seçildiler. Başkan Öztürk oylama sonrasında encümen ve komisyonlarda görev alacak meclis üyelerine başarılar diledi. Komisyon seçimlerinin ardından Meclis Üyelerine sunulan Belediyenin 2017 yılı faaliyet raporu oylanarak oy birliği ile kabul edildi.

 

5 Nisan 2018 , Perşembe Bu haber toplam 348 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama