Günün Tarihi:22 Mart 2019

Hendek Noksel’in en temiz sınıfı 3-A


Hendek Noksel İlkokulu’nda ‘Sınıf Bizim Evimiz, Temizlik Görevimiz’ adıyla düzenlenen proje kapsamında bu kez 3 A sınıfı okulun en temiz sınıfı oldu.

Okul Müdürü İsmail Alçorba, değerlendirmesini okul hizmetli çalışanlarının yaptığı projeye tüm öğrencilerin katıldığı belirterek, “Projemiz hem öğrenci hem de velilerimiz tarafından kabul gördü. Başarı oranımız yüzde 90’ları aştı” dedi.

Her hafta Cuma günü sınıfların temizlik karnelerinin doldurulduğunu belirten Müdür Alçorba, “Birinci gelen sınıfın onur levhası sınıfların girişine asılıyor, Bu projede tasarrufta ön planda tutuluyor. Örneğin ışıklar, projeksiyon, bilgisayar açık kalmışsa bir hafta onur levhasından mahrum kalmasına neden oluyor. Yıl sonunda ise sıfır hatalı olan sınıflarımıza ödül vereceğiz” dedi. 

9 Nisan 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 703 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın