Günün Tarihi:22 Şubat 2019

‘Erenler için omuz omuzayız’


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk'ü makamında ziyaret etti.

Başarılı projeler

Toçoğlu ve Öztürk ilçede devam eden çalışmalar hakkında istişarelerde bulunarak yeni proje ve yatırımlar üzerine konuştular. Erenler Belediyesinin sürdürdüğü ilçe halkının ve şehrin geleceğini düşünen çalışmaları takdir ettiğini belirten Başkan Toçoğlu  “Erenler’de çevre, doğa ve şehrin geleceğine yönelik başarılı projelere imza atılıyor.Vatandaşlarımızın yararına olacak ne varsa bunları gözeterek ilçe belediyelerimizle koordineli hareket ediyoruz. Temel hedefimiz Sakarya’nın huzur ve mutluluğudur Bu ortak düşünce ile birlikte hareket etmeye devam edeceğiz’’ şeklinde konuştu.

Toçoğlu’na teşekkür

Toçoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Öztürk, ‘‘Ortak düşünce ile hareketle amacımız Erenler’imiz ve Sakarya’mızın geleceği için en iyisini ortaya koymaktır.  Bu doğrultuda ilçemizde gerçekleşen her türlü yatırım ve çalışmaları Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte omuz omuza istişare ederek yürütüyoruz. Bu anlamda Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyorum” diyerek ziyaretlerinden dolayı Başkan Toçoğlu’na teşekkür etti.

 

 

12 Nisan 2018 , Perşembe Bu haber toplam 298 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın